солнечный дом полтава детский развивающий центр полтава
 
 
г. Полтава, ул. Соборности, 54, оф. 116  
(050) 729-75-44, (096) 511-43-68
 
 

Математика

Математика у цьому віці вчить дитину з радістю пізнавати нове і цікаве навколо себе. Заняття відкривають для дітей не тільки світ цифр, а ще й неймовірно захоплюючий світ експериментів, де діти зможуть зробити власні відкриття. Отримані  знання і спосіб мислення (логічний, структурований, математичний), залишаться із дітьми на все життя.

У результаті систематичних занять діти навчаються рахувати, порівнювати числа, розв'язувати елементарні математичні задачі, впізнавати геометричні фігури, розрізняти площинні та об`ємні геометричні фігури, орієнтуватися у часі і просторі, вирішувати логічні завдання, розуміти властивості предметів навколо та багато іншого. 

Усе це допомагає дітям ставати більш розумними, активними, самостійними і незалежними у судженнях.

 Ми робимо корисну математику дійсно цікавою і захоплюючою!  


Розвиток мовлення (для дітей 3 років)

Програма розвитку мовлення побудована із урахуванням вікових особливостей мовленнєвого розвитку дитини: прагнення до наслідування, до засвоєння зразків мовлення, інтенсивне поповлення словникового запасу, здатність чути і розуміти питання та відповідати на них.

На заняттях у дітей розвивається пізнавальна мовленнєва активність: ми звертаємо увагу на уміння говорити, слухати і чути, розширюємо словниковий запас,  розвиваємо увагу до значення слів, вчимо будувати речення, використовувати різноманітні форми слів, узгоджувати їх між собою. Під час занять також відбувається розвиток артикуляційного апарату, мовленнєвого дихання, фонематичного слуху.

Також на заняттях діти вчаться говорити вільно і сміливо: висловлювати свої ідеї, зрозуміло формулювати думки. 

У результаті дитина не тільки поповнює свій словниковий запас, граючи зі словами, розповідаючи вірші та історії, але і здобуває уміння виступати перед аудиторією дітей та дорослих.


Читання (для дітей 4-6 років)

Ми починаємо вчити читанню тоді, коли дитина чітко вимовляє більшість звуків і правильно використовує слова у розмовному мовленні. 

Ми навчаємо читанню за традиційною методикою - вивчаємо звуки, поєднуємо їх у склади, а склади - у слова. Також ми включаємо у роботу елементи методики Зайцева, використовуючи його кубики, картки і таблиці. Вивчаючи букви, діти дізнаються, як можна їх використовувати при утворенні і читанні складів, а поступово - слів. Це підтримує цікавість до читання і створює практичність отриманих знань.

Поряд із вивченням букв і здобуттям читацьких умінь, діти продовжують поглиблювати знання з української мови і розвивати власне мовлення: вивчають різні форми слів, вправляються у їх вживанні, знайомляться із поняттям "наголос", а також одиницями мови (слово, речення, звук, склад, буква), закріплюють уміння часткового звуковго аналізу слів, складають речення, збагатшують словниковий запас та ін.

Заняття спрямовані на розвиток у дитини бажання читати, любові та цікавості до цього процесу. При регулярному відвідуванні занять за перший навчальний рік діти засвоюють алфавіт і принцип читання, а за другий і третій - вчаться читати прості і складні слова. Програма включає у себе різнорівневі завдання, які підтримають учасників із різним рівнем базових знань.

Тривалість занять: 1 година 2 рази на тиждень.
 

Галерея

Библиотека

 
 
г. Полтава, ул. Соборности, 54, оф. 116. Тел.: (050) 729-75-44, (096) 511-43-68Заказать звонок